ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU

Bu forumda siz Alatarla İlköğretim Okulu öğrencileri olarak okulla ilgili her tür konuyu forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

matematik dersi

+2
kübraa
NURDANN
6 posters
YazarMesaj
NURDANN

matematik dersi Empty
MesajKonu: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 10:20 am

Ben Matematik öğretmenimizin dersi daha elenceli geçirmesini istiyorum.Ben öğretmenimizin matematik dersinde bizi güldürmesini ve kendinin de gülmesini istiyorum pale
kübraa

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:38 am

aynen yaaa çok disiplinliler biraz bizi güldürseler iyi olur bence... Neutral
zeynepp

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 5:08 pm

hmmm..mehmet hoca ve güldürmek....ayrı dünyaların insanları gibi bişi olmadı mı?? Laughing Laughing Laughing
geliyorum

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:09 pm

pig zeynep boyundan büyük laflar konuşma bunu mehmet hoca duymasın Evil or Very Mad
geliyorum

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:10 pm

Cool Cool kübra sanada katılıyorum sende bizdensin thank you Cool I love you
geliyorum

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:12 pm

Sleep kübra sana aynen katılıyorum sende bizdensin What a Face
zeynepp

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:25 pm

ya oğlum ben boyumdan büyük laflar falan etmiyorum.sadece gülmek ve güldürmek gibi bu 2 kavramın biraz hocamıza uzak olduğunu söylüyorum. Wink
zeynepp

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:26 pm

ayrıca matematik dersi hiçde sıkıcı geçmiyor.dinlemesini bilene!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
alkaşı

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:56 am

zeynepp katılıyorum sana matemetik anlayana güzel bir ders
kübraa

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:40 pm

anlamak içinde fazla disiplinli olmalarına gerek yok bence zeynebinde dediği gibi gülmek ve güldürmek bencede çok uzak mehmet hocaya..... No No
zeynepp

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:29 pm

aslında evet kübra anlamak için fazla disiplene gerek yoktur.bende sana katılıyorum cnm Wink
geliyorum

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 7:38 pm

kübra çok mantıklı yorumlar yazyorsun sana katılıyorum affraid
sattürn_on

matematik dersi Empty
MesajKonu: Geri: matematik dersi   matematik dersi Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:20 pm

bence mehmet hoca gülmesi gerektiği sınıflarda yeterince gülüyo ve matematik dersi öğrencilere sıkıcı geliyosa hoca ne yapabilir

matematik dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» matematik dersi
» matematik dersi
» TÜRKÇE DERSİ
» ingilizce dersi
» ingilizce dersi