ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU

Bu forumda siz Alatarla İlköğretim Okulu öğrencileri olarak okulla ilgili her tür konuyu forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

okul yemekhanesi

4 posters
YazarMesaj
zeynepp

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 4:54 pm

okul yemek hanesinin eksiklerini dilek ve istek kutusunda dile getirmiştik ama pek yararı olmadı sanırsam scratch ...bu yüzden burada belki isteklerimizi idareye iletebiliriz Exclamation Exclamation Exclamation
zeynepp

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 4:57 pm

amacımız yemekhanemizi kötülemek ya da küçük görmek değildir sadece eksiklerini söylemektir.şunuda unutmamalııyız ki birçok okulda spor salonu ve yemekkhane yok bu yüzden personelimizin ve idarecilerimizin değerini bilmeliyiz.gereksiz yorumlar yapmamalıyız Wink Wink Wink
sattürn_on

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 2:48 pm

tabletler çok kirli

bir daha yıkanıyor mu yani pek belli olmuyo da No
zeynepp

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:35 pm

suya sokup çıkarıyolar sanırsam affraid
kübraa

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:24 pm

bunları söyleye söyleye dilimizde tüy bitti lütfen idaremizin bu konuda bilinçli olmasını istiyoruz..!! cyclops
sattürn_on

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:40 pm

masalar o kadar yağlı üzerini silip geçiyorlar idare bu konuyla ilgilensin
dj_yellow

okul yemekhanesi Empty
MesajKonu: Geri: okul yemekhanesi   okul yemekhanesi Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 5:09 pm

bencede çok kirli oyüzden yemiyorum Neutral

okul yemekhanesi
1 sayfadaki 1 sayfası