ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU

Bu forumda siz Alatarla İlköğretim Okulu öğrencileri olarak okulla ilgili her tür konuyu forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??

4 posters
YazarMesaj
zeynepp

tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Empty
MesajKonu: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 5:22 pm

herkes ben şunu seviyorum bunu seviyorum şu gıcık bu havalı ne bu yha tamam kişisel görüş ama bir konu üzerin tartışmalıyız zaten bu forum %50 bu yüzden açılmadı mı ? scratch scratch
geliyorum

MesajKonu: zeyneple tartışmak   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:19 pm

Twisted Evil konuyu yaz tartışalım konu yok ki ama ben konuyu biliyorum:"zeynep sen toplumda neden böbürlenerek konuşuyorsun"al sana konu Evil or Very Mad
zeynepp

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:43 pm

ben hiç bir yerde böbürlenerek falan konuşmuyorum...sen ne üstüne alınıyosun ki herşeyi.. Allahım yha.sana göre konu yok yoksa tartışma biz buluruz.konuşmak zorunda diillsin ARKADAŞIMM
alkaşı

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:06 am

Twisted Evil zeynepp sen bir konu yaz tartışalım Evil or Very Mad
geliyorum

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:29 am

zeynep kendindemisin
zeynepp

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 11:36 am

ben gayet iyiyim ve kendimdeyim sadece sözlerine dikkat et ARKADAŞIM Exclamation
kübraa

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:23 pm

zeynep arkadaşım sen bir konu aç bizde tartışalım ok... Smile
zeynepp

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:21 pm

peki serbest kürsüde tartışalım
geliyorum

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 7:35 pm

tmmmmmmmmmm affraid queen queen geek
kübraa

MesajKonu: Geri: tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??   tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk?? Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 8:26 pm

tamam

tartışacak konu yok ki canım biraz da tartışsakk??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» biraz da tartışalım