ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU

Bu forumda siz Alatarla İlköğretim Okulu öğrencileri olarak okulla ilgili her tür konuyu forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yirmi üç nisan

+2
sabah-güneşi
kübraa
6 posters
YazarMesaj
kübraa

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 11:17 am

çalişkan oğrencilerin 23 nisan eylencelerine katılmamalarına kesinlikle karşıyım.Son senemiz lütfen bu kararınızı değiştiriniz... Mad
sabah-güneşi

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 2:16 pm

bence o kişi çalışkansa zaten ikisini birden idare edebilir study Arrow
sattürn_on

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:10 pm

sonuçta bizi düşünmüşler ve bence iyi yapmışlar
sattürn_on

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 8:15 pm

bu herkese göre değil sadece çalışkan öğrencilr için geçerli yani genel anlamda herkeste üstüne alınmasın
kübraa

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:11 am

eğer o kişi bizim yapacağımız etkinlikteyse karışırım kardeşim Wink
geliyorum

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:15 am

Evil or Very Mad bence kübra çok haklı aklı olmayanlar karışmasın lütfen Twisted Evil
geliyorum

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 11:18 am

cheers arkadaşlar 23 nisana herkes girebilir ama sbs yi kazanmak amacıyla çalışan girmesin lol!
zeynepp

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 4:49 pm

ya bu konu üzerinde pekk fazla durmaya gerek yok bu düşünce okul idaresinin düşüncesi Rolling Eyes ((benim için dha iyi oldu desem doğru olur ama sizi mi kırcam yalan olsun barii)) Laughing
sattürn_on

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 2:58 pm

tamam da bu o kadar büyük bir konu değil ki tartışmaya değmez Mad
geliyorum

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:25 pm

Evil or Very Mad satürrn sen kimsin desem sormaya değmezsin zaten senin kim olduğun yazından belli Twisted Evil
zeynepp

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:38 pm

ya ne oluyoruz GELİYORUM adını sormaya değmezsin falan saygılı olsakk birazcık herkes düşüncelerini söylüyo bunda bişi yok Evil or Very Mad
küçükkalpler

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 11:36 am

:bounce:iki arkadaşıma katılıyorum
kübraa

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:07 pm

geliyorum, ben satürnn ün kim olduğunu biliyorum bi ara sana söylerim Wink
sattürn_on

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:43 pm

GELİYORUM yazımdan ne nelliymiş bana söyler misin
sattürn_on

yirmi üç nisan Empty
MesajKonu: Geri: yirmi üç nisan   yirmi üç nisan Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:45 pm

ayrıca sormaya değmezsin derken neyi kastettiğini anlamadım hem sormaya değmezsem sorma Twisted Evil Twisted Evil

yirmi üç nisan
1 sayfadaki 1 sayfası