ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALATARLA İLKÖĞRETİM OKULU FORUMU

Bu forumda siz Alatarla İlköğretim Okulu öğrencileri olarak okulla ilgili her tür konuyu forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fen dersinin sıkıcılğı

+3
geliyorum
zeynepp
yakışıklı
7 posters
YazarMesaj
yakışıklı

fen dersinin sıkıcılğı Empty
MesajKonu: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 12:10 pm

fen dersi nasıl geçti
zeynepp

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 5:01 pm

fen dersi sıkıcı falan değill dersi dinlemediğiniz için oflayıp pufluyosunuz 6 mı 7 mı yoksa 8 mi hangi sınıftasın bilmiyorum ama sbs yi unuttun sanırsam Question ...oturup derse katılsanız daha eğlenceli geçecekk Evil or Very Mad Evil or Very Mad
geliyorum

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:04 pm

cheers geek ben zeynebe katılıyorum.BUNU SÖYLEYEN KİM BİLMİYORUM AMA ONA HİÇ KATILMYORUMfen dersi çok zevkli bir ders birde hocası sınıf öğretmeninse affraid Basketball
zeynepp

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 4:28 pm

bendensin kanka Cool Cool
büsra

MesajKonu: fen dersinin eğlenceli geçmesi   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:12 am

Geliyorum sana katılıyorum fen dersi süper eğlenceli geçiyor flower
alkaşı

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:15 am

jocolor büsraya katılıyorum fen dersi süper eğlenceli Basketball
alkaşı

MesajKonu: vücudumuzdaki sistemler   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:18 am

Embarassed bu konuyu anlayamıyorum bir türlü Mad
zeynepp

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:15 pm

konuyu anlayamamanın nedeni anlamak istememen olabilir mi?sana bi abla tavsiyesi olarak öncelikle küçük küçük renkli kalemlerle notlar al ve vicudumuzdaki sistemleri gösteren bi insan resiminin üzerine yapıştır.çalış ve sonra o notları çıkarıp mesela (....)ne işe yarar ne görevi vardır gibi kendine sorular sor eminim başarırsın canım.. Wink
kübraa

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:29 pm

zeynep yine her zaman ki gibi akıllısın yakında sen bu tavsiyeleri vere vere 10-15 kişiyi fen lisesine gönderirisin evelallah
zeynepp

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:33 pm

inşallah yararlı olur tavsiyelerim study .ama daha 1 tane oldu.başarılı olamadığınız konularda bana danışabilirsiniz arkadaşlar belki yararlı olurum study
geliyorum

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 7:40 pm

arkadaşlar bizim gruba katılıyorum silent
kübraa

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 7:45 pm

ona ne şübhe kanka ya
sattürn_on

MesajKonu: Geri: fen dersinin sıkıcılğı   fen dersinin sıkıcılğı Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 6:24 pm

evet ya fen dersi güzel geçiyo alkaşı bence de sen zeynep ablanın tavsiyelerini dinle belki başarılı olursun(yani inşallah)

fen dersinin sıkıcılğı
1 sayfadaki 1 sayfası